להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


ספר אישי - מתנה מקורית ומרגשת לאנשים האהובים ביותר
 
ספר אישי הוא המתנה הכי מיוחדת שאתם יכולים לתת ליקיריכם: בספר אישי אתם יכולים לומר את כל הדברים שתמיד רציתם לומר אבל לא הייתה לכם הזדמנות מתאימה  בספר אישי אתם יכולים לבקש סליחה, להביע אהבה ולהגיד תודה - במילים שלכם ובדרך מקורית, משעשעת ומרגשת   והכל בקלות ובמהירות, באמצעות שילוב של המילים והתמונות שלכם, והפרטים הקטנים והגדולים שמרכיבים את דמותו של מקבל המתנה, בתבניות סיפור מקוריות ומוכנות מראש - ברמה הגבוהה ביותר של התאמה אישית!

ואת הספרים האישיים הכי מיוחדים תמצאו אצלנו, בקופי טייבל: יש לנו ספר אישי לכל אדם, לכל מטרה, לכל אירוע - ואם בכל זאת לא מצאתם את הספר האישי שחיפשתם, נכין אותו במיוחד עבורכם!  כל הספרים האישיים של קופי טייבל מגיעים בכריכת עור בעבודת יד, בתיבה מהודרת, עם תעודת מקוריות ממוספרת בכל עותק ובפורמט שמתאים במיוחד לשמש כמתנה יוקרתית, מושקעת ומפתיעה  בכל ספר אישי של קופי טייבל מככב מקבל המתנה כדמות הראשית בעלילת הספר, ומשתתף גם נותן המתנה שמגלם אחת מהדמויות המרכזיות בעלילת הספר   וכל ספר אישי של קופי טייבל מגיע עם אחריות לכל החיים, עדכונים לכל החיים ומשלוח חינם! 
 
ועכשיו מבצעי אביב מיוחדים: חגיגה של פינוקים - מתנה מאיתנו בכל קנייה של ספר אישי בכיכובו של מקבל המתנה! *הפינוקים המוצעים לבחירה מפורטים בדף המוצר של כל ספר אישי.

מתנה לבן/בת זוג: "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה"

מתנה רומנטית ומרגשת לבן/בת זוג אהובים:  הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה" בכריכת עור ובכיכובם של שני בני הזוג אשר מגלמים את הדמויות הראשיות בעלילת הספר.
 החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, 10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*

מתנה שובבה: "מסע האהבה אל סודות הקאמה סוטרה"

מתנה יוקרתית ומושקעת לבני זוג אהובים: "מסע האהבה אל סודות הקאמה סוטרה" בכריכת עור בעבודת יד: ספר אישי שבו שני בני הזוג יוצאים להקים יחד את מקדש האהבה.
החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, 10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*

מתנה מושלמת ליום הולדת: "המשימה הסודית של פיטר פן"

הילד שנשאר צעיר לנצח חוזר בספר האישי המרגש והמשעשע "המשימה הסודית של פיטר פן" בכיכובו של מקבל המתנה שחוגג יום הולדת ובהשתתפותו של נותן המתנה שמגלם אסטרולוג המגיש תחזית אישית.
החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, 10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*

מתנה קלאסית לאוהבים:
שיר אהבה אישי


מתנה קלאסית ורומנטית לבני זוג אהובים: "שיר אהבה" אישי - מתנה מלב אל לב עם מבחר שירי אהבה עבריים רומנטיים ומרגשים מכל הזמנים, בתוספת הקדשה אישית.
החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, 10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*

מתנה להורים ליום הולדת עגול:
"סיפורי סבתא" או "סיפורי סבא"


מתנה מושקעת ומרגשת ליום הולדת עגול של ההורים: ספר אישי בכריכת עור ובתיבת עץ עם סיפורים וברכות מכל בני המשפחה, הקדשה על דף דמוי קלף, תמונות ממהלך החיים ותחזית אסטרולוגית.
990 ש"ח, כ-100 עמודים, עד 10 ברכות 24 עד 96 תמונות + סימניה בצורת נוצה מצופה זהב במתנה והמשלוח חינם*
מתנה מגבר לגבר: "ההרפתקה המופלאה של רומיאו וג'וליוס"

מתנה רומנטית ומרגשת מבן זוג לבן זוג: הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאו וג'וליוס" בכריכת עור ובכיכובם של שני בני הזוג אשר מגלמים את הדמויות הראשיות בעלילת הספר.
 990 ש"ח, כ-150 עמודים, 
10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*
מתנה מאישה לאישה: "ההרפתקה המופלאה של רומיאה ויוליה"

מתנה רומנטית ומרגשת מבת זוג לבת זוג: הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאה ויוליה" בכריכת עור ובכיכובן של שתי בנות הזוג אשר מגלמות את הדמויות הראשיות בעלילת הספר.
 990 ש"ח, כ-150 עמודים, 10 עד 96 תמונות - לפי המהדורה, שפע פינוקים והטבות במתנה והמשלוח חינם*
 
   


מתלבטים איזה ספר אישי הכי מתאים לכם? התקשרו עכשיו 077-8842412 ונשמח לסייע לכם לבחור את הספר האישי המקורי, המרגש והמתאים ביותר!

*משלוח חינם בדואר רשום בכל קנייה אלא אם צוין אחרת בדף המוצר. אפשרות לאיסוף עצמי ללא דמי משלוח, אך ורק בתיאום מראש, ממשרדינו במרכז תל אביב.
 
 


קופי טייבל - ספרי מתנה אישיים בעבודת יד | אלנבי 76 תל אביב | 077-8842412 | benny.run@benny.run