להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 שלח


ספר אישי - מתנה מקורית ומרגשת לאנשים האהובים ביותר
 

בניגוד לספרים רגילים שמודפסים במהדורות של אלפי עותקים זהים, כל ספר אישי של "קופי טייבל" נכתב ומודפס בדיוק לפי הפרטים שאתם מוסרים: אף ספר אישי אינו זהה למשנהו. ובניגוד לספרים רגילים שבהם מככבות דמויות בדיוניות, בספר האישי אתם מכירים אישית את הכוכבים! 

ספר אישי של "קופי טייבל" הוא המתנה המקורית, המיוחדת והמרגשת ביותר לכל אירוע: בספר האישי מככבים האנשים היקרים לכם ביותר, ובעלילתו משובצים הפרטים והתמונות שיזכירו ליקיריכם את הרגעים היפים והמרגשים ביותר בחייהם.

כל הספרים האישיים של "קופי טייבל" מיוצרים בעבודת יד ובמתכונת מהודרת שהופכת אותם למתנה בלתי נשכחת: דווקא בעידן של טכנולוגיה מתקדמת, ספר אישי בכריכת עור ובניחוח של פעם נשמר לאורך שנים, קוראים בו שוב ושוב, מראים אותו לכל החברים ומודים עליו לנצח.


ועכשיו מבצע מיוחד על כל הספרים האישיים - חבילת ברכות בשווי 300 ש"ח מתנה בכל קנייה! במסגרת החבילה יכולים בני משפחה וידידים לשלוח ברכות למקבלי המתנה ואנו נשלב אותן בספר האישי, על דף דמוי קלף, ללא תוספת מחיר. בנוסף לברכה, שמו של כל מי שישלח ברכה גם יוזכר במהלך העלילה של הספר האישי**.

מתנה לבן/בת זוג: "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה"

מתנה רומנטית ומרגשת לבן/בת זוג אהובים:  הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה" בכריכת עור ובכיכובם של שני בני הזוג אשר מגלמים את הדמויות הראשיות בעלילת הספר.
 החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, עד 24 תמונות, חבילת ברכות במתנה + פינוק לפי בחירה במתנה והמשלוח חינם*

מתנה מושלמת ליום הולדת: "המשימה הסודית של פיטר פן"

הילד שנשאר צעיר לנצח חוזר בספר האישי המרגש והמשעשע "המשימה הסודית של פיטר פן" בכיכובו של מקבל המתנה שחוגג יום הולדת ובהשתתפותו של נותן המתנה שמגלם אסטרולוג המגיש תחזית אישית.
החל מ-295 ש"ח, כ-150 עמודים, עד 24 תמונות, חבילת ברכות במתנה + פינוק לפי בחירה במתנה והמשלוח חינם*

מתנה מכל בני המשפחה להורים, לסבא או לסבתא:  סיפור חיים אישי

מתנה מושקעת ומרגשת להורים, לסבא או לסבתא מכל בני המשפחה: ספר אישי בכריכת עור ובתיבת עץ שמביא את סיפור החיים של מקבל המתנה וכולל ראיון אישי עם מקבל המתנה, ברכות מכל בני המשפחה, הקדשה מנותני המתנה על דף דמוי קלף ותחזית אסטרולוגית לשנים הקרובות.
החל מ-990 ש"ח, עד 10 סיפורים, עד 10 ברכות ועד 24 תמונות + סימניה בצורת נוצה מצופה זהב במתנה והמשלוח חינם*

 


הספרים האישיים של "קופי טייבל" - מתנות מקוריות, מפתיעות ומרגשות לרגעים היפים ביותר של החיים: הספר האישי "ההרפתקה המופלאה של רומיאו ויוליה" - מתנה רומנטית במיוחד לבן זוג אהוב או בת זוג אהובה; הספר האישי "המשימה הסודית של פיטר פן" - מתנה מושלמת ליום הולדת של חבר קרוב או חברה קרובה; וסיפור חיים אישי כמתנה מקורית ומושקעת מכל בני המשפחה לאבא או לאמא, לסבא או לסבתא

מתלבטים איזה ספר אישי הכי מתאים לכם? התקשרו עכשיו 077-8842412 ונשמח לסייע לכם לבחור את הספר האישי המקורי, המרגש והמתאים ביותר!

*משלוח חינם בדואר רשום בכל קנייה אלא אם צוין אחרת בדף המוצר. אפשרות לאיסוף עצמי ללא דמי משלוח, אך ורק בתיאום מראש, ממשרדינו במרכז תל אביב.
** עד 10 ברכות במסגרת חבילת הברכות. כל ברכה נוספת כרוכה בתוספת מחיר.

 
 


קופי טייבל - אלנבי 76 תל אביב - טל. 077-8842412 - info@coffee-table.co.il

לייבסיטי - בניית אתרים